Hakkımızda

Web Tasarım, eticaret web sitesi tasarımı, mobil uyumlu web tasarım ve SEO çalışması yapan; web tasarım ajansı - web tasarım firması - istanbul

Teklif İste

Hakkımızda

PBS Digital Agency olarak firmamız 2003 yılında İstanbul, Ümraniye'de ufak bir ekip olarak kurulmuştur.

Her geçen gün büyüyen ekibimiz de amatör olarak başlayan heyecanlı ruhumuzu hiç kaybetmeden profesyonel işlere imza atıyoruz.

Aynı zamanda her geçen gün gelişen teknolojiye entegre olarak ilerleyen ekibimiz profesyonel kodlama, modern ve kurumsal tasarımlar ile sizlere değer katmak için en iyisini üretiyoruz.

Sorunsuz ve Kaliteli Hizmet anlayışı ile hizmet sunmayı şiar edinmiş olan firmamız aynı zamanda yaptığı işlerde ülkenin öncü kuruluşları ve tüm KOBİ’lere aynı kalitede ve hassasiyetle hizmetler sunmaktadır.

Yaptığımız Web Tasarım, Logo ve Kurumsal Kimlik yada Dijital Tasarım gibi tüm işlerde kesinlikle “Firmanızın Kazanması“ öncelikli hedeflerimiz arasındadır.

Büyüyen ekibimizle büyüleyen işler yapmak için neler yapmamız gerektiğini çok iyi biliyoruz.

Çalışmaya başlamadan önce kesinlikle hedeflerimizi belirlemek adına sizinle birlikte ilk sorumuz "Hedefimiz Ne Olmalı?".

 

Tasarım ve yazılım yaptırmak istediğinizde kesinlikle çalışacağınız ajans firmanızın ürün ve hizmetlerini tamamen tanıması, firmanızı duygusal olarak sahiplenme hissiyle yaklaşması gerektiğini kesinlikle unutmamalıyız.

Siz de ürün ve hizmetlerinizi dijital mecralarda profesyonel bir ekiple çalışarak tanıtım yapmak istiyorsanız sayfamızı incelemeye devam etmelisiniz.

Çünkü biliyoruz ki “ iyi bir tasarım ve kurumsal web sitesi sayesinde, işlek bir cadde üzerinde ki dükkândan daha kârlıdır.”

PBS Digital Agency 


 

Konum

İstiklal Mh. Mithatpaşa Cd. No:18 D:16
Ümraniye / İSTANBUL
 

Telefon & E-posta

0(216) 329 0 932
info@pbstasarim.com
 

Sosyal Paylaşım

Pbs Digital Agency

Copyright © 2016, PBS Digital Agency Web Tasarım